RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY

R C  K L U B  T Ř E M O Š N Á

RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY 2010

2. závod Kramolín 24.4.2010
 
   Včera 24.4.2010 se uskutečnilo další klání, tentokráte na motokrosové dráze v Kramolíně u Nepomuka. My jsme na místo po tradiční kávičce v "pyramidě" dorazili ne v avízovaných sedm hodin, ale něco po půl osmé. Tentokrát jsem nebyl nijak indisponován, takže jsme se všichni pustili do příprav. Vše fungovalo jak na drátku, takže po nastartování potřebné techniky jsme začli s prezentací. Myslím, že dorazili všichni předem přihlášení, tudíž v depu před startem stálo 30 aut.
  Po úvodní rozpravě "ředitele" šampionátu a projití první rychlostky  jsme přesně podle propozic, tzn. v 9:30, začali závodit. Tratě byly perfektně připravené v mezích možností pořadatelů. Takže tímto jim za to velký dík  .
V průběhu závodu vše klapalo jak na drátku, až na nějaká malá zaškobrtnutí, viď Jardo . (Jarda nám nestih jednou nastoupit na rychlostku), ale to je hned, hi hi. Prostě se závodilo, opravovalo, občerstvovalo a dělalo vše co k našemu sportu patří. Jak už je na našich závodech zvykem, nejsou zde k vidění jen rally aut, ale také další modely offroadů a vrtulníků. Luboši, bouda na vrťas VÝBORNÁ !!!! Už vím co si budu přát k narozeninám .
  Já si tedy myslím, že včerejší závody vyšli na výbornou a to tedy včetně počasí. Takže na závěr ještě jednou díky všem "Kramolínským" co se podíleli na přípravě výborného závodu, díky obci Kramolín, automotoklubu a všem sponzorů co také nemalou mírou přispívají a umožňují tím, že toto vše provozovat .

Naše fotky, kde jinde než na našem RAJČETI
Tondovo fotky u kluků RCK v galerii
Fíkovo komentář ZDE a je tam i odkaz na jeho a Mírovo fotečky .
Nu a dole pod tímto článkem najdete výsledkovou listinu závodu.
Celkové výsledky šampionátu dodám snad večer. Díky za pochopení 
25.04.2010 10:17:36
xdasenka
Copyright by D-WEB, 2007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one