RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY

R C  K L U B  T Ř E M O Š N Á

RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY 2010

3. závod Klatovy 29.5.2010
Ahoj všem .
Včera jsme se téměř v plném počtu dle přihlášek sešli v areálu Klatovské pískovny. Na start se postavilo 29 závodníků.
Někteří i malinko zabloudili, ale nakonec dorazili. Kluci nás přivítali v dobré náladě a s perfektně připravenou tratí. Ráno bylo tedy mokro, ale jelikož zařídili pěkné počasí, tak během dopoledne tráva i boty vyschly a bylo vše oukej.
Zpočátku nás opět pozlobila technika. Nejdříve se nepodařilo připojení na elektrickou síť, což jsme nahradili centrálou. A pak nám shořela tiskárna, kterou jsme nahradili propiskami .
Prostě  nic nás nezastaví !!!
Se sedmi rychlostními zkouškami se každý popasoval jak mohl.
Bohužel došlo i k nějakým destrukcím elktroinstalace ve vozech a samozřejmě dalším technickým potížím, které vyřadili závodníky z jednotlivých RZ. Ale o tom modelařina je a každé takové zkušenosti nás posilují v našich vědomostech a technických znalostech našich vozů. Takže do příštích závodů můžeme vše poladit.
Již tradičně byly naše závody proloženy i leteckými vložkami. Luboš předvedl elektro větroně Easy Star a parádního dvouplošníka. Jestli se ke mě dostanou videa, které z letadel natáčel, samozřejmě se pokusím hodit na youtube. Jelikož pilotů v našich kruzích přibývá, předvedli jsme své "umění" i Petr a já.
  Díky Jardovi a Martinovi, kteří se postarali o přípravu, jsme strávili krásný modelářský den ve skvělé atmosféře. Tímto jim za to tedy obrovský dík .
Na závěr ještě gratuluju vítězům Petrovi , Romanovi a Milanovi. A děkuji všem zůčastněným.
Doufám, že jste byli také spokojeni a že se opět všichni sejdeme na dalších závodech, tentokrát tedy bohužel díky problémům s termínem až 17.7.2010 u nás v Třemošné.
!!! Termín závodu z 19.6.2010 byl po společné domluvě přeložen na 21.8.2010 !!!

Kompletní výsledkovou listinu závodu najdete níže pod tímto článkem
Kompletní výsledky šampionátu v sekci výsledky
Naše fotografie : na našem rajčátku
Povedlo se mi spáchat z Lubošových záznamů malé video tak jukněte
Mírovo fotografie
A ještě Áji fotky
Mírovo widejo
13.05.2010 12:46:55
xdasenka
Copyright by D-WEB, 2007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one