RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY

R C  K L U B  T Ř E M O Š N Á
O víkendu 19. a 20. srpna se odehraje ve Vyškově souboj o titul Mistra ČR RC rally 2WD 2017.
V loňském roce se o titul utkali Victor Trnka (Tamiya TA02)
a Jan Brich (X-Ray).
Píšu to proto, že to nebyli žádní specialisté s podvozky 2WD, ale oba pouze u svých naprosto odlišných podvozků vyndali zadní kardany a jeli.. ...a ono to fungovalo tak skvěle, že porazili všechny specialisty i předchozí vítěze 2WD.

Takže neváhejte, vyndejte z jedné nápravy kardany (zadokolky budou mít svou vlastní soutěž včetně pohárů) a přijeďte si s těmi nejlepšími zazávodit do Vyškova.
A co že nás tam čeká?
Asfalt (10 RZ v sobotu), šotolina (8 RZ v neděli), maso na grilu, zdarma výborné pivo ze Svijan, ubytování v areálu za 100,-Kč, spousta stejně postižených kamarádů, kteří vás jistě obohatí o svoje technická řešení a životní zkušenosti, dobrá nálada a příjemný pan ředitel.
Asi tu teď nemá cenu rozebírat kdo má jaké šance na vítězství a který podvozek je nejvhodnější, protože v kategorii 2WD je většinou všechno jinak.
Papíroví favorité (Aleš Čejchan a Petr Pavlát - oba 2 tituly) prohrávají s úplnými nováčky, kteří 2WD nikdy neřídili (Jan Brich, Victor Trnka) a nebo s domácími hvězdami (Libor Kupilík).
Takže se může klidně stát, že na nejvyšším stupni bude příště stát... ...třeba ten kdo to právě čte... ...jen musí najít odvahu se přihlásit.. ..jó a ještě něco... ...vyndat kardany a udělat ze svého miláčka dvoukolku... ...takže se s vámi všemi těším na závodech MČR RC rally ve Vyškově..
19.08.2017 16:25:12
xdasenka
Copyright by D-WEB, 2007
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one